PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799265}

Yellowstone

8,2 19 559
ocen
8,2 10 1 19559
7,8 6
ocen krytyków
Yellowstone
powrót do forum serialu Yellowstone

Po pierwszym sezonie

ocenił(a) serial na 7

Taka "Dynastia" na współczesnym Dzikim Zachodzie. Wątek fabularny i intrygi rodem z "serialu wszechczasów" :) ,wątki poboczne naciągane. Aktorstwo dobre ale role papierowe. Najbardziej spodobał mi się Rip. Pies na smyczy Johna Duttona, lojalny wobec niego, spuszczony jest bezwzględny. W dodatku nieszczęśliwie kocha córkę Johna. Nie dla psa kiełbasa Rip ;) . Na plus PIĘKNE krajobrazy Montany, konie, dobra muzyka (intro przypadło mi do gustu) i w tle współczesne życie kowboja, na ile ono prawdziwe nie wiem. Ogólnie daje naciąganą 7.

ocenił(a) serial na 7
zecixxx

Podpisuje się pod Twoją oceną. Film dobrze zmontowany, piękna sceneria, fajna muzyka, kowboje - czuć pieniądz. Niestety kuleje scenariusz, gdyby był bardziej dopracowany serial byłby świetny.

ocenił(a) serial na 6
zecixxx

Podobnie ciężko mi ocenić serial. Koncept, klimat, sceneria, muzyka - super! Fabuła leży...

Jak na mój gust jest też zbyt naturalistyczny, poparzenia, krew, flaki, męczone zwierzęta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones