PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497760}
7,7 2 250
ocen
7,7 10 1 2250
Pandora Hearts
powrót do forum serialu Pandora Hearts

Mam nadzieję, że pociągną to dalej i w końcu zrobią drugą serię, bo urwanie tego bez wyjaśnienia woła o pomstę do nieba :/
Anime jest rewelacyjne. Świetna muzyka, wartka akcja i cały ten kram... Po prostu super. Seria ma ogromny potencjał, więc... na co czekacie tam w Japonii? Ruszać się i robić dalsze epki ;)

użytkownik usunięty
Lilith_Flame

Anime jest świetne... do czasu aż trzyma się mangi (a trzyma się doskonale, identyczne dialogi, prawie ta sama fabuła). Ostatnie trzy odcinki to radosna improwizacja twórców...

Tym, których ciekawy historia Oza, Gila, Alicji i reszty ferajny mogę tylko polecić mangę - historia z Rufusem Barmą ma miejsce do rozdziału 32, potem idzie dalej. Dodajmy, że wyszedł już rozdział 58, a 18 marca ma wyjść 59! Czego już się nie mogę doczekać!! Żeby nie spoilerować za bardzo powiem tylko tyle - wskazówka na pieczęci Oza ruszyła się dalej (też mi spoiler), dowiadujemy się więcej o Echo, Eliocie i Leo (nie mogę się doczekać rozdziału 59!!!!), o przeszłości Gila (zanim trafił do Vezaliusów), o samym Jacku, Glenie (taaak!!!), dowiadujemy się jak to jest naprawdę z tą Lacie, wraca ten mały Filip i ogólnie akcje dopiero potem się rozkręca :D Ja chce już rozdział 59, chce zobaczyć reakcje Vincenta na Jacka z ciele Oza!! Że nie wspomnę o tym, że marzę o rozmowie Jacka w ciele Oza i Glena w ciele... ciii, spoiler :P

ocenił(a) serial na 9

Tak ostatnio zastanawiałam się, czy nie poszukać gdzieś mangi i nie zagłębić się dalej w tą opowieść. Twój post mnie do tego tylko bardziej zachęcił :)

użytkownik usunięty
Lilith_Flame

ściągnij i przeczytaj, będę mieć z kim porozmawiać o PH :D Bo szukam kogoś kto będzie chciał ze mną pomailować i podyskutować o teoriach XD. Wiesz, np. kim jest naprawdę Alicja, jak to jest z tym Glenem. Na angielskich forach mogę czytać ale z pisaniem gorzej.

Naprawdę polecam, jak pisałam, dopiero potem się rozkręca :D "Sabrier arc", zaraz po "Rufus Barma arc" jest świetny, sporo dowiadujemy się o przeszłości. A co do kwestia headhuntera (raz w anime Break o tym wspomniał)... Powiedzmy, ze Eliot bardzo chce się dowiedzieć kto to i pojawia się przez to częściej, nie tylko raz, jak w anime. Na szczęście. To mój ulubionych bohater :D Sorry jak piszę nie bardzo poprawnie gramatycznie, ciężki dzień dziś miałam.

ocenił(a) serial na 10
Lilith_Flame

Tak! Ja też uważam, że mogliby kontynuować te wspaniałe anime. Ostatnio zaczytuję się w mandze i się zakochałam. W mandze później tyle się dzieje, że to jest dla mnie nie do pojęcia, jak można tego nie przenieść na ekran? Na co oni czekają? ><' No bo nawet jeśli skończyło się niemangowo, to nie skończyło się tak, żeby nie można było dalej tego pociągnąć zgodnie z mangową fabułą.

PS. Manga po polsku jest na manga-lib, ale brakuje paru rozdziałów (23-32, które musiałam przeczytać gdzie indziej po angielsku). I teraz jakoś nie widzę nowych rozdziałów, a miały być 18 listopada ><'

PS2. Gilbert - no normalnie chcę takiego w życiu realnym! xD (gustuję w brunetach)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones