PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99251}

Komisarz Rex

Kommissar Rex
6,4 7 889
ocen
6,4 10 1 7889
Komisarz Rex
powrót do forum serialu Komisarz Rex

Właścicele psa

ocenił(a) serial na 7

Który z właścicieli Rexa podobał się wam najbardziej:

1. Richard Moser
2. Alexander Brandtner
3. Marc Hoffman

Celowo nie podałam tego Włocha bo seria w Rzymie to juz całkiem inna bajka.

Jeśli chodzi o mnie to ja obstaję przy panu z numerem 1 ...:)

Ja za Lorenzo nie przepadałam, a Terzani dopiero zaczyna, więc ja go jeszcze nie przekreślam, ale dla mnie i tak Davide będzie najlepszy :)

jagodajulia

ja Lorenzo tez nie lubię to jego chamstwo przerażało u mnie Rivera przed Brandtnerem i Moserem , Alex u mnie zyskał tym opieką nad Rexem po śmierci Mosera , odc z Lorenzo to była dla mnie mordęga , jak do psa można mówić cholerny pies ile on żre

użytkownik usunięty
ghf

Lorenzo był trochę chamski dla psa, to prawda, ale podobała mi się gra Kaspara:) To wina scenarzystów a nie aktora, że był czasami nieprzyjemny dla psa, ale ogólnie nie można u było zarzucić, że nie kochał Rexa. No i przypominał mi gliniarza a nie ulizanego lalusia, jak ten nowy.

użytkownik usunięty
jagodajulia

Każdy komisarz kiedyś dopiero zaczynał, ale żaden z nich tak mnie nie denerwował jak ten nowy no i wcześniej Hoffman. Marc od samego początku mnie nie przekonywał i tak pozostało do końca. Rivera był dobrym komisarzem i nie wiem dlaczego tak szybko go wymienili.

A mnie nie przekonuje Lorenzo , Marc się wyrobił po 8 sezonie w 9 i 10 był dużo lepszy przynajmniej nie był chamem , Fabbri był dobrym policjantem ale opiekunem Rexa tragicznym troche jego postać uratował Constantini ten Reżyser co Robił najlepsze odc z Davide szanuje twoje zdanie ale dla mnie Lorenzo za zachowanie do Rexa i Moriniego np to wieczne nie płacenie i wykorzystywanie Moriniego był poniżej krytyki

ghf

a Bassi sam zrezygnował bo producenci chcieli zmienic styl na taki jak odc z Terzanim , Ettore miał grać ale na takie fabuły się nie zgodził

ghf

Poważnie sam Ettore zrezygnował? Jaka szkoda, że zmienili koncepcję....:/

jagodajulia

Bo serialem ciągle rządzą niemcy jak chcesz popisać więcej o Serialu zapraszam na Forum Rexa choc możemy pisać tu

ghf

Aaa OK, ale tam się pojawię jak skończę oglądać 15 sezon, czyli dopiero w przyszłym tygodniu, bo chcę sobie cały temat Davide przeczytać, a nie chcę sobie jakieś spoilera zrobić.

jagodajulia

zapraszam

użytkownik usunięty
ghf

Coś o tym słyszałam, że chyba miał sam zrezygnować. Też twierdzę, że Lorenzo dla psa był chamski, no ale wolę go od tego najnowszego , nic na to nie poradzę. Ostatnio oglądałam z nim wywiad na youtube, który był tłumaczony na niemiecki na szczęście i wydawał mi się sympatycznym facetem, który cieszył się, że może wystąpić w tym serialu. Ale każdy ma swoje zdanie, co szanuję oczywiście :)

ja do aktora też nic nie mam tylko do postaci bo w innym filmie grał świetnie i Caspara lubie tylko mogli zmienic mu charakter ale sama sympatia do aktora nie wystarczy jeżeli on jest w serialu takim chamem i tez wolę naszego Orlicza ale zawsze mogło być gorzej

i przy Lorenzo miałem ochotę wywalić telewizor gbur i cham włosi żądali jego usunięcia ale miał kontrakt i musiał grać

ghf

Ja z powodu Lorenza i jego gburowatego zachowania widziałam tylko kilka odcinków z jego udziałem.

jagodajulia

ja widziałem wszystkie bo 8 sezon ratował niemiecki Dubing a potem dla spraw i psa sam Capparoni jest dobrym aktorem ale to co zrobili z nim w Rexie to tragedia

ghf

przepraszam cię nie 8 tylko 11 sezon

ghf

Nic się nie stało. Tak sobie myślę, że on grał w późniejszych sezonach, bo przed Davide (aczkolwiek ja jak oglądam odcinki z Davide to jest to sezon 14 i 15, a na AXN jest to sezon 12 i 13 i nie wiem skąd ta różnica).
Niemiecki dubbing? To nawet się cieszę, że szybciej zrezygnowałam, bo języka niemieckiego nie cierpię (wyjątek pierwsze sezony Rexa i jeden sezon Kobry (Druga zmiana)). Pewnie chcieli jakoś zróżnicować charakter postaci-komisarzy i zrobili z niego gbura...:/

jagodajulia

ja Niemiecki znam perfekt

ghf

To tylko pozazdrościć ;) Ja się uczyłam dwa lata (a miałam nadzieję, że uda mi się z nim nie spotkać, ale niestety na studiach mnie dopadł) i prawie nic nie umiem.

ocenił(a) serial na 8
telimena79

Zdecydowanie Moser.

ocenił(a) serial na 8
telimena79

Najlepszy był Richard Moser :)

telimena79

Steffen Möller 

telimena79

Najlepsza wersja wloska, bo przynajmniej ladne babki sie pojawiaja ;)

ocenił(a) serial na 7
telimena79

A gdzie zgubił się Gedeon Burkhard???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones