PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235245}

Inwazja

Invasion
7,3 2 361
ocen
7,3 10 1 2361
Inwazja
powrót do forum serialu Inwazja

W ciągu ostatnich lat przerobiłem większość z popularnych amerykańskich seriali. Żaden jednak nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak Invasion. Nareszcie serial, w którym wszystko nie jest oczywiste od pierwszego odcinka i takie pozostaje do końca. Nareszcie przeczucie, że każdy następny odcinek jest lepszy od poprzedniego. Nareszcie schizofreniczna wręcz chęć przespania całego tygodnia, bo tak będzie szybciej do kolejnego seansu. Nareszcie geniusz serialu budowany fabułą a nie efektami specjalnymi. Do tego genialne prowadzenie kamer, zabójczo klimatyczna muzyka i oskarowa kreacja Williama Fichtnera. Powtórzę więc: genialny.

Nigdy nie zrozumiem Amerykanów jak można było odpuścić taki serial, wpierając modo-na-sukces-podobne idiotyzmy. Ten naród naprawdę musi być tak ograniczony, za jaki się go uważa.

Pozdrawiam,
S.

ocenił(a) serial na 6
Saint_15

Witam, oglądam ostatnio seriale masowo :D przeważnie SciFi ale nie tylko :P wziąłem się wczoraj za ten serial właśnie oglądam 7 odcinek i jak na razie wcale się nie dziwię Amerykanom że zaprzestali kręcenia tego serialu ;] jak na razie nuda straszna niby to horror niby scifi jak na razie niczego się nie wystraszyłem i nic ala ufo lub ufok nie zobaczyłem poza światełkiem pływającym w wodzie ;]

(doskonale wiem że SciFi to nie tylko ufo i zielone ludziki no ale ludzie na razie nudaaaaaaaa!!!)

Jak na razie serial mnie zainteresował tylko w 5 i 6 odcinku gdy małolat zarywał do tej mamuśki ale tylko dlatego że jestem starym zbokiem :D i tak naprawdę nic więcej ciekawego się jak na razie w tym serialu nie dzieje ;] no ale zobaczymy dalej oglądam go końca skoro zacząłem to skończę :D ale wątpię czy ten serial dostanie ode mnie 5 gwiazdek jak tak dalej pójdzie ;]

ocenił(a) serial na 5
Saint_15

Chyba większość z mniejszości...

ocenił(a) serial na 9
Saint_15

moim zdaniem ten serial był bardzo dobry może kiedyś nakręcą zakończenie do niego ale to musiał by byc cud
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Saint_15

cały czas jak myślę, że to dzięki Zagubionym, nie nakręcili następnego sezonu, to mnie skręca...

iwmasz

aha i jeszcze Objawienia - ciężko mi było sie oderwać...

Saint_15

to polecam Persons Unknown i American Horror Story :)

KrisQ_

Przez AHS trafiłam na ten serial i nie żałuje.
No dobra, przez Peters'a tu trafiłam ale to szczegół.:D

Saint_15

Ja mam inne odczucia. Po pierwszym odcinku byłem mocno wciągnięty, po drugim jeszcze też, ale każdy kolejny zwiększał moje zniechęcenie. NIBY jest jakaś tajemnica. NIBY są obcy, którzy podmieniają ludzi, ale... Co z tego wynika? Nic. Praktycznie zero akcji związanej z obcymi. To jest po prostu obyczajowy film o życiu w miasteczku po huraganie. Nic więcej. Jak by tych obcych tam nie było, film by się niewiele zmienił. Od "Lost" różni się tym, że Losy się rozmemłał i zrobił nudny gdzieś od 4 sezonu, a te tutaj jest taki od początku. Może w 4 sezonie by się rozkręcił :) To właśnie jest modo-na-sukce podobny serial. Chyba. Bo nigdy nie obejrzałem ani jednego odcinka Mody na sukces :) Więc nie mam pewności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones