Veronica Cartwright

Veronica Anne Cartwright

7,1
2 870 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Veronica Cartwright

Za to w "Czarownicach z Eastwick" dała prawdziwy pokaz talentu komediowego !
Mistrzostwo :) Oprócz tego bardzo dobra rola w "Inwazji łowców ciał"

MikeyS

Zgadzam się, w "Czarownicach z Eastwick" po prostu fantastyczna!

MikeyS

Świetnie wypadła jako Lambert w "Alien". Zwłaszcza w swojej ostatniej scenie.

MyNameIsDeath

Zwłaszcza, że ma takie demoniczne oczy, które wtedy same mówiły: zaraz zginę marnie.

JackHolborn

Dokładnie. Szkoda, że w Hollywood nie dali jej szansy pokazać się w innych filmach. Prawie w każdej roli wypada przecież świetnie.

MikeyS

Ciekawostka. Podobno była przekonana, ze zagra rolę Ripley i nie była zachwycona wyborem Weaver na główną rolę.

piotrowy

Ja raz czytałem wywiad w którym mówi wprost że zgodziła się zagrać w filmie bo obiecano Jej że będzie grała główną bohaterkę. Na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć dano poinformowano Ją że jednak będzie grała Lambert a rolę Ripley dostała Weaver. W sumie można Ją zrozumieć. Po latach grania na drugim planie w końcu była przekonana że będzie grała pierwsze skrzypce, aż tu nagle zepchnięto Ją na drugi plan a Gwiazdą filmu została debiutantka.

IronMannn

Ciekawa sytuacja. Bohaterki "Obcego" (Lambert i Ripley) nie darzą się zbytnio sympatią. Ciekawe czy na planie filmowym również były kwasy między Cartwright a Weaver i miały wpływ na te sceny...

Pawcio_filmaniak

Cartwright do dzisiaj nie kryje ze nie lubi Weaver. Na planie również miały ze sobą na pieńku. W jednej ze scen (która ostatniecznie została wycięta) Postać Veronici sprzedaje plaskacza granej przez Weaver Ripley. Okazuje się że Veronica naprawdę spoliczkowała Sigourney.

StormWoman

Ta scena chyba nie była wycięta, bo ja tego plaskacza kojarzę. Obejrzę jesze raz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones