T.R. Knight

Theodore Raymond Knight

7,2
2 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby T.R. Knight

To mój ulubiony charakter w Chirurgach. Finał 5 sezonu jest porażający, szkoda tylko, że aż tak porażający.

Violeta_Jarogniewa_Nuri

też tak myślę mam nadzieje że wszystko będzie ok niestety musimy czekać
do września na sezon 6

ah_jo

Wolałabym chyba zobaczyć w szóstej serii jego niż Izzie,ale czuje,że będzie odwrotnie,bo z przynajmniej jednym się pewnie pożegnamy a ona ma większą rolę.Bardzo zaskakująca końcówka,genialna,ale strasznie smutna

_malena_

wydaje mi się, że od jakiegoś czasu mówi się o tym, że oboje odchodzą z serialu...

Dreamerin

T.R odchodzi Heigl zostaje. Informacje potwierdzil sam T.R i scenarzystka Grey's Anatomy Shonda Rhimes :)

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Dokładnie. I jeszce mundur i ścięte włosy... aż ciarki przeszły. matko, ale ryczałam

jasna_cholera

Ja też jak oglądałam pierwszy raz.A George w scenie w windzie w tym mundurze wyglądał tak dobrze,jak chyba nigdy przez wszystkie odcinki:)
Szkoda,że to on opuszcza serial,z ich dwojga wolałabym żeby umarła Izzie,jak dla mnie w 5 serii było jej trochę za dużo i zaczęła mnie lekko wkurzać

użytkownik usunięty
_malena_

a ktoś może mi powiedzieć dlaczego zrezygnował??

Z tego co dobrze zrozumiałam to dlatego ze o George'u się trochę zapomniało i faktycznie w 5 sezonie George zaniknął.
Cholera z tego serialu najbardziej lubię właśnie George'a i Izzie! Oboje powinni zostać! To jest niesprawiedliwe, to już nie będzie to samo.

użytkownik usunięty
wolfie_2

wolfie_2 masz rację to już nie będzie to samo.

z tego co czytałam, to on miał jakieś spięcia z tym co grał Burke'a (bo Knight jest gejem a tamten chorobliwym homofobem, który na każdym kroku mu dogryzał z powodu orientacji). W końcu tamtego ponoć wyrzucili z serialu, ale niesmak po sytuacji pozostał. Może źle się czuł na planie i sam zrezygnował. A że rola George'a się powoli wypalała to już inna kwestia.

jasna_cholera

ja miałam tak samo ;p
gdy dowiedziałam się że odchodzi z GA byłam strasznie ciekawa jak do tego dojdzie i muszę przyznać że scenarzyści przeszli samych siebie

użytkownik usunięty
Mithra

może i przeszli samych siebie ale mam nadzieję że nie stanie się kolejnym ER
jego postać była inna nisz wszystkie dzięki czemu ciekawsza:)

użytkownik usunięty

zamiast "nisz" powinno być "niż" xD

Violeta_Jarogniewa_Nuri

To chore!
I jeszcze tyle musiał wycierpieć...
Ale zafundowali mu śmierć w jego stylu :'( bohaterską.
Postać G. wiele dla mnie znaczyła... i w ogóle jak oni zamierzają go uśmiercić? to znaczy, co z resztą bohaterów, ich losy były z nim związane... Bailey, Izzie (no a jakże!), Derek, Alex, Cristina, Webber, Torres, Lexie, Meredith, i cała reszta! każdy go kochał... no kurde, nienawidzxę producentów i mam żal do Knight'a, że na to pozwolił, żeby zabić mojego George'a :(
MASAKRA!

Violeta_Jarogniewa_Nuri

Popieram.
Nie mogła przeżyć że on odszedł ;((
Jeszcze scena końcowa jak stał z takim uśmiechem w tym mundurze...
mmm...

kalisiao

A mogli go wysłać do Afganistanu czy Iraku jak sie chceli go pozbyc, a teraz to juz na amen.

Alicja_kosmitka

Coraz bardziej żałuję,że uśmiercili jego postać zamiast Izzie.W szóstej serii jak dotąd jest niesamowicie wkurzająca a do tego K.Heigl i tak nie gra w sporej ilości odcinków.Powinni zostawić George`a w serialu zamiast Izzie i dać mu jakiś ciekawy wątek,bo jego postać była najbardziej zaniedbywana przez scenarzystów.Szkoda:(

_malena_

no właśnie. Izzie nie uśmiercili, a i tak opuściła serial. z tego co wiem, właśnie z powodu wyrzucenia Knighta, z którym się bardzo przyjaźni.

kropkaaa

nikt go nie wyrzucił, on sam odszedł wex nie siej plot :/

mi tez go było bardzo szkoda i nie wyobrażałam sobie serialu bez niego, a jednak 6 sezon dla mnie był super i ta koncówka :) moze z raz pomyślałam, co by było jakby "Dżordżi" był ;)
Izzie w 5 seoznie była bezdennie nudna... a lubiałam jej postac od poczatku i tez wcale mi nie jest jej brak
aczkolwiek chciałabym by wróciła do Alexa, a Lexie wreszcie spikała się z Markiem ;)

fnh81

widzę, że nie tylko ja uważam że Izzie powinna wrócić i byś z Alexem, a Lexie powinna być znowu z Markiem ;)
ja jeszcze bardzo bym chciała żeby wrócił Burke ^^

Girl282

Zaczęłam oglądać sezon 6 i cały czas miałam nadzieję że George wróci:( myślałam że się pomylili co do jego znamienia na ręku i że to zbieg okoliczności bo to się zdarza.Nie wiedziałam też dlaczego są w tym sezonie liczone dni,Day 1,Day 2 itd. Kurcze nie mogę uwierzyć.Ale i tak cieszę się że Izzie uratowali bo też ją bardzo lubię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones