Jeremy Northam

Jeremy Philip Northam

7,3
3 324 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Northam

Achy i ochy....ten facet ma coś w sobie :):):) ojjj ma...na ekranie aż iskrzy ;)Szczególnie zapamiętałam go w roli w "Possession" i w "Emmie"

Mara_10

Ma "to coś"! Ma WIELE tego czegoś! Dokładnie, aż iskrzy i chce się na niego patrzeć i słuchać, patrzeć i słuchać itd... Och, jak ja lubię takich aktorów! Kocham wręcz! :)

jowita3

ja też KOCHAM!! mój ideał :)
znam go z Emmy :)

Mara_10

Zgadzam się! Nie mogę się na niego napatrzeć, kiedy go widzę na ekranie :)))))

Mara_10

ale on ma śliczne :) wogóle jest przystojnym facetem ale jego oczy to aż wydają się same uśmiechać... :)

Mara_10

To "coś" to nawet bardzo duże "coś". Pana Northama znam z "Opętania", gdzie świetnie się spisał i z "Emmy", gdzie świetnie wyglądał, ale moje serce zaskarbił sobie rolą Thomasa More'a w "Tudorach". Nie wiem, jak on to robi, ale w jego wykonaniu nawet z lekka fanatyk religijny jest - proszę mi wybaczyć język - gorącym towarkiem. ;)

Katty_B_

Prześliczny xD

Katty_B_

Katty_B_

dobree ;D jak ja uwielbiam jego oczy!

Mara_10

fantastyczny facet! uwielbiam jego grę aktorską. najbardziej mi się podobała jego rola Tomasza Morusa w Dynastii Tudorów. geniusz!

Jazmine

Ale wciąż jest mocno niedoceniany. Obojętnie komu o nim mówię, nikt o nim nie wie, ale to niech oni żałują ;). Ja go uwielbiam w każdym razie! Każda kolejna rola, w której go widzę coraz bardziej mi się podoba :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones