Dana Wynter

Dagmar Winter

7,3
241 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dana Wynter

Widziałem ją w ''Inwazji porywaczy ciał'' i muszę przyznać, że urodą bije na głowę 80% dzisiejszych gwiazdeczek :)

Pawuloniasty

Tak, przepiękna kobieta. Tego filmu akurat nie oglądałem, ale w innym zrobiła na mnie "piorunujące wrażenie" :)))
W sumie to trochę szkoda, że tak mało popularna. Wydaje się, że nie potrafiła zdobyć swego miejsca, mimo niewątpliwego atutu urody.

Pawuloniasty

Faktycznie cudo. Dawno nie widziałem tak ładnej kobiety w żadnym filmie. Jej uroda przywodzi mi na myśl połączenie Natalie Wood z Audrey Hepburn, lecz moim zdaniem była ładniejsza od obu. Ozdoba "Inwazji porywaczy ciał" - chętnie był porwał takie ciało ;)

Pawuloniasty

zgadzam się

Pawuloniasty

Absolutnie się zgadzam. Właśnie obejrzałem ją w "Zatopić pancernik Bismarck". Zjawiskowa, zwalająca z nóg uroda; szkoda że tak mało wykorzystana. Bije ona na głowę nie 80%, tylko jakieś 115% dzisiejszych kocmołuchów zwanych gwiazdkami.

mak65

Jest też w tym filmie bardzo kobieca "pozawizualnie", co w połączeniu z urodą daje piękny efekt. Dzisiejsze gwiazdy mają, przeważnie, tylko wygląd... Z chęcią obejrzałbym inne z nią filmy.

Pawuloniasty

Popieram. Przepiękna w "D-Day the Sixth of June".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones