PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484301}

Pięć minut nieba

Five Minutes of Heaven
6,4 1 890
ocen
6,4 10 1 1890
Pięć minut nieba
powrót do forum filmu Pięć minut nieba

którzy mimo mijającego czasu nie są w stanie poradzić sobie z przeszłością. Film ten porusza swoją głębią i zachwyca charakterem. Polecam gorąco.

peza_92

Mądra wypowiedź. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
b4rt3k0pl0

Dziękuje :) Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
peza_92

powtórzę za poprzednikiem : mądra wypowiedź.

a ocena tego film tutaj to wstyd po prostu. niektórzy nie są w stanie oglądać mądrych, poważnych filmów, w których najwazniejsze są uczucia bohaterów, a nie akcja.

ocenił(a) film na 8

Tak to już z ludźmi bywa, do tej pory dołącza Ktoś nowy do 'publicznego linczu' mojej wypowiedzi na temat Chłopców z ferajny ;)

A co do tego filmu: uczucia były tutaj mocno zaakcentowane.

użytkownik usunięty
peza_92

jakiego linczu? ja sie zgadzam z twoja wypowiedzią, nie wiem o co ci chodzi ;)

ocenił(a) film na 8

Nie chodzi mi o ten film, tylko o FILM CHŁOPCY Z FERAJNY ;)

peza_92

Bo widzicie...tak wygląda świat. Filmweb to portal dla " mas ". Wszyscy tutaj wchodzą i mogą swobodnie wystawiać i pisać co im się podoba, dlatego chyba z 90% użytkowników na filmwebie i ludzi wystawiających komentarze i oceny filmom to osoby nie kompetentne, którzy nie zrozumieli itd filmu i wystawiają taką ocenę jaka im się podoba. Ja przestałem już z tym walczyć czy komuś coś udowadniać. Traktuję filmweb jako bazę stworzoną dla siebie, szukam konkretnych filmów, widze co oglądałem a co nie, co bym chciał zobaczyć itd. Ocen filmom nie wystawiam, bo traktuję kazdy film jako inną, odrębną historię i nie chcę szufladkować filmów ocenami. Dlatego nie ma się co przejmować, w pojedynkę nie pokonamy stada ;) Pozdrawiam

użytkownik usunięty
b4rt3k0pl0

ooo! ja mam podobnie z tym "co widziałam a co nie". np wchodzę sobie na moich ulubionych aktorów i patrzę co by tu jeszcze zobaczyć....natomiast wystawiam oceny, ale to są moje własne, zupełnie subiektywne :) np filmy z moimi aktorami od początku mają zazwyczaj wysoki oceny ;D

ocenił(a) film na 8

Nie chodzi mi o ten film. Chodziło mi o 'lincz mojej wypowiedzi' na temat filmu CHŁOPCY Z FERAJNY ... ;)

użytkownik usunięty
peza_92

aha.... a tak a propo co to za film? :) i czemu akuart tutaj o nim wspominasz? ;)

peza_92 a coś naskrobała u tych chłopców z ferajny, że taki lincz ? już idę czytać :D

ocenił(a) film na 8

'a ocena tego film tutaj to wstyd po prostu. niektórzy nie są w stanie oglądać mądrych, poważnych filmów, w których najwazniejsze są uczucia bohaterów, a nie akcja.'<- odnośnie tego wspomniałam o CHŁOPCACH Z FERAJNY, bo tam 'ośmieliłam się' wyrazić swoje subiektywne zdanie ... ;)
Film jest o gangsterach ...

ocenił(a) film na 8
peza_92

Film bardzo dobry,powinien być obowiązkowy w szkołach

ocenił(a) film na 8
wildecard

A oglądałeś KOCHAM CIĘ OD TAK DAWNA ??? Podobna tematyka. Piękny film .... Polecam :]

ocenił(a) film na 10
peza_92

Nic dodać nic ująć. Jeden z tych filmów co każdy powinien obejrzeć jeszcze za życia.

peza_92

Tak naprawdę dla nas wielu jest bardzo cięzko zrozumieć ten film, a dokładnie co tak ma naprawdę osiągnąć. Bo problematyka w tej odsłonie konfliktu północnoirlandzkiegio jest nad wyraz złożona. Nie zmienia to faktu że sam film wręcz genialny, i dość dobrze obrazujący tą tematykę kiedyś i dziś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones