PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 145
ocen
6,1 10 1 35145
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

za niska ocena!!!!

ocenił(a) film na 8

jak dla mnie film jest naprawdę dobry, mimo że fabuła dość banalna to
wszystko jest przedstawione bardzo ciekawie, trzyma w napięciu do ostatniej
chwili! POLECAM :)
8/10

ocenił(a) film na 7
Kamil_

Uważam podobnie, ale ja dałem 7/10. Miałem nadzieję, że może dla odmiany zło zwycięży :P

ocenił(a) film na 8
moooras

hah, też myślalem że jednak się nie uda i ziemia zostanie cała opętana :D

ocenił(a) film na 7
Kamil_

Podpinam się pod pierwszą wypowiedz...film nie jest zły..a tyle tu negatywnych opinii...myślę że ludzie podeszli do niego z wyśrubowanymi wymaganiami...lub byli to fani poprzednich wersji...ja nie nastawiałem się na nic wielkiego i dobrze się bawiłem...a może bylem pod wrażeniem urody Kidman i jak ktoś wcześniej napisał jej "orzeszka"...:P...Tak się złożyło że po obejrzeniu niedawno Tłumaczki straciłem w nią wiarę... tu już jest jak najbardziej ta Kidman która lubię...
a co do zakończenia...hmmm...ktoś napisał że miał nadzieje że tym razem zło zwycięży...i można było popatrzeć na to w ten sposób że właśnie zło wzięło górę...ale moim zdaniem tym razem mogło nie być "innowacyjnego" zakończenia i dobro mogło zwyciężyć...no ale to tylko takie moje filmowe marzenia...:)

ppp84

Ależ absolutnie fabuła ma potencjał - ale Kidmanowa kładzie cały film. Ona się nadaje na jedną z nich - pozbawioną ekspresji i życia na twarzy!

Kamil_

Pewnie że zasługuje na 7/10. Druga połowa film była znacznie gorsza od pierwszej, klimat napięcia gdzieś przepadł.

ocenił(a) film na 3
Franio

Odbieram tak samo obie połowy filmów tylko że pierwszą uważam za niezłą, a drugą za beznadziejną, która zepsuła całe pozytywne wrażenie i stąd 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones