PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 160
ocen
6,1 10 1 35160
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Miłe zaskoczenie

ocenił(a) film na 9

Szczerze mówiąc niechętnie podeszłam do tego filmu ze względu na komentarze.Jednak zostałam mile zaskoczona.Film trzyma w napięciu , gra aktorów (a w szczególności Nicole Kidman) nie budzi zastrzeżeń, nie nudziłam się na nim ani przez chwile.Myślę , że jeszcze do niego wrócę i mogę z całą odpowiedzialnością polecić go innym ;) 9/10

Beata_4

Witam. Musze sie zgodzic z moja poprzedniczka. Sadze ze gdybym wczesniej przeczytal te negatywne komentarze uzytkownikow Filmweb, to bym prawdopodobnie zrezygnowal z ogladania tego filmu. A to bylby spory blad! (jednak trzeba posiadac zdanie glownie na podstawie wlasnych doswiadczen ;)) Nie ogladalem poprzedniej wersji, ani nie czytalem ksiazki, ale osobiscie uwazam, ze to naprawde dobry film, jak dla mnie 8/10. Z pewnoscia posiada pewne przeslanie, ktore moze nie wszyscy zrozumieli, albo moze nie chcieli... ( nie mam zamiaru tu nikogo obrazac). Nie nudzilem sie podczas ogladania, a to chyba jest najwaznejsze. No, to tyle :)

ocenił(a) film na 8
Komancz

Mnie rowniez komentarze i ocena strasznie zniechecily ale mimo tego postanowilem jednak obejrzec. I nie zaluje. Film ciekawy i calkiem przyjemnie sie go ogladalo. Jak dla mnie 8/10. Polecam fanom sci-fi.

ocenił(a) film na 7
Beata_4

Ja już do niego nie wrócę, bo paroma pomysłami (realizacyjnymi głównie) mnie zirytował, ale pozycja faktycznie zła nie jest. Fabuła, napięcie i idea porywaczy ciał na plus. Zakończenie bym wolał w typie "Porywaczy ciał" Ferrary.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones