PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 175
ocen
6,1 10 1 35175
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Nicol to Wyjatkowa Kobieta i Aktorka
Nadaje sie do wyjatkowych rol , jako matka zagrala Swietnie
jako przedstawicielka plci pieknej , odpowiednio zachowawczo acz i bohatersko ; )
Chialbym wiecej takich Dziewczyn Naturalnych )

Aktorsko poprawnie ...
Rezyseria rowniez , w dobrym tepie i napieciu

Gdyby nie remake , ktory widzialo wielu kinomanow a zatem z pewna taka "niesmialoscia" podeszli do tego tematu , film bylby znacznie glosniejszy i finansowo kasowy ...

A tak otrzymujemy fantasyke w sensownej oprawie godna Zobaczenia , niezaleznie a moze i wlasnie z powodu pierwowzoru .
Bardziej logiczna" i sensowna a zwlaszcza przyjazniejsza dla oka i umyslu , bo nie mozna pominac w tej produkcji sensownych przemyslen i wypowiedzi . . . !

Efekty , co zdarza sie Wyjatkowo zadko w amerykanskich produkcjach na umiarkowanym poziomie by nie powiedziec slabym , ale moze wlasniedzieki temu nie oglada sie tego jak FX - efekt specjalny z blyszczykiem , a kino sF
Z nacieskiem na relacje i i nterakcje ludzi z otoczeniem , nowym !



Film - Mocna 8 emka z plusem gdyby moze nie tyle negatywow i opini , pomijajac sequel to i 9 sadze zeby wypadalo ; )

Aktorstwo - bez ocen !
Tylko i wylacznie indywidualne odczucia , dla mnie Wysoki Poziom !

Film klimatyczny ale i dajacy do myslenia nie w sensie akcji ale relacji ....








ocenił(a) film na 5
Pelzajacy_kamien

"Morze" jest glebokie i szerokie, lecz film byl plytki i banalny - wizjonerski mogl byc pierwowzor, aczkolwiek nie ten twor.
Kolejne amerykanskie remake'owanie z dowaleniem "gwiazdeczek", gra aktorska kiepska, zachowanie bohaterow momentami idiotyczne.
Zero grozy, zero napiecia, ale bardzo tez mnie zaskoczyli tym wyjatkowym - cudownym dzieckiem... zartowalem oczywiscie.
Do zobaczenia jeden raz jak sie trafi w tv, tak to nawet w mojej opinii nie warto siegac po niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones