PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163608}

Inwazja

The Invasion
6,1 35 164
oceny
6,1 10 1 35164
5,6 7
ocen krytyków
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

no cóż...skoro hollywood zalała inwazja remaków, odgrzewania kotletów i reanimacja zapomnianych pomysłów...dlaczegoby kolejny już raz nie wziąć się za "inwazję porywaczy ciał"? heh...Ale po co bierzę się za to twórca "Upadku"...niewiem:/

Szczerze mówiąc widziałem tylko wersję Ferrary, która dość krytykowano, po nieźle ocenianej wersji z 78'. "Porywacze ciał" 93' przeraziły mnie mocno, gdy byłem dzieckiem (oj bałem się szczególnie tych rozpadających się powłok ludzkich:D), ale później gdy ją zobaczyłem w wieku mniej dziecięcym wydała mi się filmem dość przyzwoitym, acz momentami ciut nudnym i przydługim. W każdym bądź razie muszę jakoś zdobyć wersję 78'.

a co najnowszej odgrzewki - po zwiastunie nowej inwazji mam wątpliwości czy dorówna poziomowi filmowi Ferrary...;/

Krolik_Pudding

Wersja 78' jest wersją najlepszą :) Zresztą zapraszam do przeczytania mojego komentarza na forum tamtego filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones