PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6481}

Inwazja łowców ciał

Invasion of the Body Snatchers
6,7 5 718
ocen
6,7 10 1 5718
7,6 8
ocen krytyków
Inwazja łowców ciał
powrót do forum filmu Inwazja łowców ciał

Nie wiem co jarają ludzie którzy wysoko ocenili ten film ale chciałbym trochę ich towaru może by mi się udało o tej kaszanie szybciej zapomnieć.

Najgorsze z tego wszystkiego, że pomysł bardzo fajny ale cały film woła o pomstę do nieba.

Smash83

Oczywiście po przeszło 30 latach gusta mogą się zmienić. Mamy teraz tyle filmów, że mało co robi na nas wrażenie.

ocenił(a) film na 2
helsinger

Tylko, że mój ulubiony horror to "The Thing" John'a Carpenter'a z 1982 roku.

Niby 4 lata różnicy ale jakościowo niebo a ziemia.

Smash83

Racja też lubię ten film choć go znam i tak za każdym czuję tą niepewność.

ocenił(a) film na 8
Smash83

Też uwielbiam "The Thing" Carpentera, ale "Inwazja łowców ciał", pomimo zupełnie innego klimatu, również zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Okej, zgodzę się, że pewne elementy były naciągane (zawsze udane ucieczki i ten nieszczęsny pies), ale tak poza tym, to film ma prawie same zalety. Aktorstwo jest pierwszorzędne, postacie świetnie napisane, film ciągle trzyma w napięciu, zaskakuje - zwłaszcza zakończenie, zakończenie jest fenomenalne! Patrząc na to, że zgadzamy się co do "The Thing", nie rozumiem, jak mogłeś ocenić "Inwazję" AŻ TAK nisko. 2 to, moim zdaniem, ocena dla filmu nudnego, wtórnego, z żenującym scenariuszem, aktorstwem i efektami. A ja tu widzę tylko kilka drobnych wpadek.
Jestem ciekawa, co byś powiedział o oryginale z '56, który rzeczywiście mógł irytować swoją naiwnością.

Smash83

melony z barcelony i pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones