PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639844}

Diana

5,6 23 345
ocen
5,6 10 1 23345
3,0 4
oceny krytyków
Diana
powrót do forum filmu Diana

5/10 Słabo

ocenił(a) film na 5

Naomi Watts jest naprawdę ładną kobietą ale w niektórych scenach kompletnie nie przypomina - ani urodą, ani sposobem bycia ani zachowaniem - Księżnej Diany .... Niestety słabo.

ocenił(a) film na 6
pcsik

Tak! Znalazłam kogoś kto uważa jak ja. Czasami była na prawdę dobra, a czasami . . .
Poza tym jestem młodą osobą i nie znam historii Księżnej, a z filmu w sumie zbyt wiele się nie dowiedziałam. Czasem miałam wrażenie, że oglądam skróty myślowe scenarzystów.

ocenił(a) film na 7
pcsik

Masz rację przez większą część filmu wygląda dużo starzej niż księżna i może tylko z daleka ją tak naprawdę przypomina. Zauważyłeś że w scenie gdzie odwiedza rodzinę doktorka i bawi się tam na imprezie wygląda młodziej, niema tych zmarszczek na szyi i w ogóle?

van_der

Starzej? Z całym szacunkiem ale nigdy nie zrozumiem fenomenu urody Diany. Pięknością nigdy nie była a w wieku 30tu paru lat wyglądała jak Pani dobiegająca do 50tki

ocenił(a) film na 3
MikeyS

le miała wdzięk. Niewzaprzeczalny wdzięk.

mandra2

Naomi Watts tez ma wdzięk. I w porównaniu do Diany z tą jej wiecznie nastroszoną szopą wygląda jak nastolatka.

ocenił(a) film na 6
pcsik

Jest znacznie ładniejsza od Diany, choć Diana nie miała okazji zbliżyć się do wieku Naomi.

pcsik

przecież Diana była naprawdę okropna - wielka i niezgrabna

ocenił(a) film na 4
pcsik

Mnie najbardziej raziło to, iż od razu dało się zauważyć różnicę we wzroście. Diana była wysoka, Naomi zaś jest niska i to mi najbardziej nie pasuje w doborze aktorki do tej roli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones